wizyta storm

Route AAdobe download EN

 

A. Trasa – Błyskawiczna wizyta: 9 dni 

Dzień

Cel podróży

Opis

Zdjęcie

0

Wyjazd

 

 

1

Windhoek

Zabierzemy Cię z międzynarodowego lotniska i przewieziemy do miejsca zakwaterowania w centrum miasta. Reszta dnia – czas na wypoczynek

Christus Kirche in Windhoek

2

Sossus Vlei

 

Jednym z najatrakcyjniejszych momentów Twoich wakacji jest wizyta w Sossusvlei, gdzie zobaczysz ogromne wydmy z czerwonego piasku. Wschód i zachód słońca są magiczne.

Sossusvlei

3

Wybrzeże

 

Dziś jesteś na wspaniałym wybrzeżu Atlantyku, pełnym kotików afrykańskich, pelikanów, delfinów, a także pingwinów. Plaża przechodzi łagodnie w pustynię z ogromnymi piaszczystymi wydmami.

Atlantic Coast

4

Wybrzeże

 

Przebywasz w starym niemieckim miasteczku z oryginalnymi utrzymanymi w starej niemieckiej
tradycji barami. Za miastem można zobaczyć welwiczję, szczególną roślinę
pustyni, która ma tylko dwa liście i może żyć aż do 1000 lat.

Swakopmund Hotel

 

5

PN Etosha

Park Narodowy Etosha ma do zaoferowania wszystko. Występują tu wszystkie duże drapieżniki: lwy, gepardy, lamparty, hieny i likaony. Na pewno uda nam się zobaczyć słonie afrykańskie, antylopy, guźce, strusie afrykańskie i wiele innych zwierząt. W ciągu dnia można zwiedzać park jeżdżąc samochodem niezliczonymi drogami. Wieczorem można spotkać zwierzynę w pobliżu miejsca zakwaterowania przy wodopoju, który jest podświetlany..

Elephant in Etosha NP

Giraffe in Etosha NP

6

PN Etosha

7

Windhoek

 

Windhoek jest bardzo ładnym miastem, warto pochodzić jego ulicami, zrobić zakupy, zwiedzić muzea lub kupić ostatnie pamiątki. Jest to także świetna okazja, by zakończyć wakacje w jednej z wielu miłych restauracji.

Parlement in Windhoek

8

Windhoek

Wyjazd z Windhoek.

 

9

Przyjazd do domu