Explore Namibia | 4wd Self Drive Safari Namibia | explore-namibia.com

Zapraszamy do niesamowitej afrykańskiej Namibii”

Chcesz pojechać na wakacje do Afryki, ale nie w zorganizowanej grupie czy ciężarówką ………

Pragniesz spokoju i intymności……

Wszystko będzie bezpieczne i dobrze zorganizowane ……

Ale nie masz czasu i nie jesteś w stanie sam wszystko zorganizować ……

Explore Namibia jest tym, czego szukasz!

Organizujemy samochodowe wakacje w Namibii łącznie z zakwaterowaniem. Będziesz sam prowadził wynajęty i wybrany, w pełni wyposażony samochód. Wybierz jedną z pięknych tras i zakwaterowanie w wybranym hotelu lub obozowisku, które będą zarezerwowane dla ciebie z wyprzedzeniem.

 

Jeśli myślisz o wakacjach w południowej Afryce, przede wszystkim pomyśl o Namibii. Ten niesamowity kraj idealnie nadaje się do wakacji w samochodzie, ma wiele do zaoferowania i jest najlepszym miejscem dla wszystkich wybierających się po raz pierwszy do Afryki.

Leopard in Tree Namibia

 

 

Namibia, z licznymi drogami o dobrej asfaltowej i szutrowej nawierzchni, jest idealnym krajem do spędzenia wakacyjnego safari w samochodzie i zobaczenia pięknej dzikiej przyrody w parkach narodowych. Lubiący grubą zwierzynę, przyrodę i piękne widoki znajdą tu mnóstwo niespodzianek. Także obserwatorzy ptaków, fani wędrówek w kanionach będą zadowoleni. Do tego dobra kuchnia ze specjałami z dziczyzny i najlepsze wina z RPA. Z przeciętną 300 dni słonecznych w roku, Namibia jest także znakomitym miejscem do wypoczywania na plażach Atlantyku.

Różnorodność kraju sprawia, że można tu spędzać czas na wiele sposobów, np. organizując piesze wędrówki, samochodowe safari, wycieczki do lokalnych społeczności, łowiąc ryby, obserwując dziką zwierzynę czy płynąc łodzią po jednej z rzek w wilgotnych terenach kraju.

 

 

Namibia Himba

 

Namibia jest znana ze swej przyjazności; można tu doświadczyć jeszcze innej afrykańskiej specjalności: oryginalnego afrykańskiego stylu życia. Zapoznaj się z wieloma różnorodnymi kulturami, które przetrwały w swojej formie do 21 wieku i diametralnie różnią się od naszego zorganizowanego zachodniego stylu życia.


 

 

 

Namibia, You’ll love it too…..it would be great to welcome you at Explore Namibia!